VIDEO| Shoferja përplas dy makina në pak minuta

schedule07:50 - 19 Nëntor, 2019

schedule 07:50 - 19 Nëntor, 2019

Një aksident ka ndodhur në Austri, ku janë përfshirë edhe shqiptarë. Videoja e aksidentit e cila është shpërndarë në rrjetet sociale, duket se është kthyer tashmë në hit për shkak se drejtuesja e makinës nuk mjaftohet vetëm me përplasjen e një mjeti.

Pamjet janë xhiruar nga disa drejtues të tjerë që flisnin shqip.

Ata thonë se pasi i goditi, shoferja ka tentuar largimin nga vendi i ngjarjes duke shkaktuar një tjetër aksidenti.

Shoferja e cila duket se është nën efektin e alkoolit, pasi të dëmtuar i thonë se policia është duke ardhur ndërsa ajo largohet menjëherë dhe godet edhe një tjetër automjet.

Për më tepër, ndiqni pamjet. /abcnews.al