VIDEO/ Publikohet momenti kur Capital T “godet” live në emision moderatorin e njohur

schedule22:30 - 26 Nëntor, 2020

schedule 22:30 - 26 Nëntor, 2020

Capital T është një nga reperët më aktiv të skenës shqiptare. Ai i surprizon të gjithë vazhdimisht me këngët e reja dhe me daljet televizive.

Së fundmi, i ftuar në emisionin Gjoni Black, në një moment Capitali i ka lënë të gjithë pa fjalë

Me plot humot, ai ka tentuar të godasë moderatorin Meriton Mjekiqi me një mjet që e ka lëshuar nga dora.

Kjo situatë ka qenë pjesë e atmosferës së krijuar me plot energji dhe humor.

Shikoni videon më poshtë  të publikuar nga vetë moderatori:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meriton Mjekiqi (@meriton.mjekiqi)