VIDEO/ Nuk është Capital T, Adrola Dushi prezanton dashurinë e saj të përjetshme

schedule15:59 - 18 Mars, 2021

schedule 15:59 - 18 Mars, 2021

Modelja Adrola Dushi është kthyer tashmë një nga emrat më të përfolur të momentit.

Prej disa kohësh, po komentohet se ajo është në një lidhje me reperin e njohur Capital T. Ndonëse asnjëri nga çifti nuk ka pranuar diçka, faktet thonë të kundërtën.

LEXO EDHE: Adrola Dushi dhe Capital T janë bashkë, fotot nga Maldive vulosin lidhjen e dashurisë

Ndërkohë, ditën e sotme, Adrola ka postuar në Instagram një video emocionuese, ku shfaqet me të birin. Ajo tregon se marrëdhënia mes tyre është shumë e afërt dhe duken shumë të lumtur.

“Dashuria ime e përjetshme”, ka shkruar bukuroshja krah videos.l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)