VIDEO | Me 4×4 në pyll dhe me mish në zgarë, pasioni tjetër i Albi Dokës

schedule19:58 - 5 Prill, 2020

schedule 19:58 - 5 Prill, 2020

Albi Doka, nuk ka pasion vetëm futbollin. Mbrojtësi i Tiranës ka publikuar në Instagramin e tij një video ku shihet brenda një makine 4×4, duke u futur mes pyjeve në një zonë malore.

Doka gjithashtu, është kujdesur edhe për ushqimin, pasi në udhëtime të tilla, nuk duhet të mungojë mishi në zgarë.

Postimet e futbollisti bardheblu, janë me shumë mundësi nga arkiva e tij personale, pasi aktualisht, të gjithë futbollistët janë në karantinë./abcnews.al