VIDEO/ Makina del nga rruga dhe përfundon në oborrin e shtëpisë

schedule16:25 - 19 Qershor, 2022

schedule 16:25 - 19 Qershor, 2022

Një aksident ka ndodhur pasditen e së dielës në qytetin e Sarandës. Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie.

Si pasojë e aksidentit ka p[atu vetëm dëme materiale, nuk ka patur të lënduar.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia e lartë me të cilën udhëtonin dy të rinjtë.