VIDEO/ Kamioni kthehet përmbys, rruga bllokohet nga fuçitë me birra

schedule09:29 - 24 Qershor, 2022

schedule 09:29 - 24 Qershor, 2022

Një kamion është përmbysur në orët e para të së premtes në autostradën Athinë-Korinth.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e mjetit i cili është përmbysur dhe përmbysur duke e lënë të plagosur lehtë.

Sipas mediave greke, kamioni i ngarkuar me birra ka mbyllur qarkullimin drejt Korintit. Rruga u mbyll për pak kohë derisa u hoqën kutitë dhe fuçitë nga rruga. /abcnews.al