VIDEO/ Giroud “Airlines”, sulmuesi i Milanit “fluturon” dhe shënon

schedule22:10 - 22 Shtator, 2022

schedule 22:10 - 22 Shtator, 2022

Franca ka dyfishur shifrat ndaj Austrisë.

Olivier Giroud i rikthyer  me Kombëtaren ka realizuar një supergol me kokë. /G.D/ abcnews.al/