VIDEO/ Befasohet Manchester City, “biçikleta” e Antonio ndalet në rrjetë

schedule13:53 - 24 Tetor, 2020

schedule 13:53 - 24 Tetor, 2020

West Ham United ia ka dalë të shënojë që në minutën e 18-të kundër Manchester City, që po dominonte në lojë.

Gjithsesi “Çekiçët” u treguan më konkretë dhe shënuan me sulmuesin Michail Antonio, i cili arriti në kuotën e tre golave në Premier League këtë sezon.

Pas një krosimin në zonë, edhe pse ishte në mbulimin e një prej mbrojtësve të City, ai ka bërë një kthesë mjaft të bukur dhe e ka ndëshkuar portierin mik. /abcnews.al