U largua nga Kukësi, zbulohet oferta rumune për mbrojtësin

schedule22:10 - 15 Gusht, 2022

schedule 22:10 - 15 Gusht, 2022

Bruno Lulaj zyrtarizoi sot largimin nga Kukësi pas tre vitesh dhe tani pritet të zbulohet edhe klubi i ri i qendërmbrojtësit.

Prej tre sezonesh ai ka spikatur te Kukësi, ku ka mbajtur edhe shiritin e kapitenit. Në të shkuarën në Superiore ka luajtur edhe me Skënderbeun e Laçin.

Supersport ndërkohë shkruan për Lulaj ka bërë një ofertë klubi rumun i Hermannstadt, si dhe ka opsione në Qipro e Greqi. / abcnews.al