Trafiku vijon të jetë problem në Tiranë

schedule15:43 - 29 Dhjetor, 2017

schedule 15:43 - 29 Dhjetor, 2017

Unaza e vogël në Tiranë duket se nuk e luan funksionin për të cilin u hap, të lehtësonte qarkullimin pas kthimit të sheshit “Skënderbej” në hapësirë pedonale. Trafiku në Tiranë vijon të mbetet problem për drejtuesit e mjeteve, për me tepër në prag të festave kur dhe automjetet në lëvizje janë shtuar./abcnews.al