Tifozët e Bodo/Glimt vodhën shfaqjen në Emirates (VIDEO)

schedule20:32 - 7 Tetor, 2022

schedule 20:32 - 7 Tetor, 2022

Tifozët e Bodo/Glimt prej disa vitesh jetojnë ëndrrën, me ekipin e tyre që fiton dy kampionate radhazi në Norvegji dhe merr pjesë pa dështuar në Evropë.

Të enjten (06/10), norvegjezët panë Glimt të mposhtur 3-0 nga Arsenali në Londër, por shijuan praninë e tyre në Emirates, duke vjedhur shfaqjen, shkruan abcnews.al.

Image

Mes tyre, ishte edhe një fëmijë, i cili u pa duke ecur rastësisht me fanellën e klubit norvegjez mes pjesës tjetër të spektatorëve. SHIKO VIDEON KETU /G.D abcnews.al/