Siç nuk e keni parë kurrë më parë, Elita Rudi i lë pa fjalë të gjithë

schedule12:40 - 6 Qershor, 2020

schedule 12:40 - 6 Qershor, 2020

Ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për bukurinë dhe stilin e veçantë që ka. Moderatorja Elita Rudi edhe këtë herë nuk ka zhgënjyer, teksa ka postuar një Instagram një imazh nga fotosesioni i ri, ku vjen me një stil komplet ndryshe.

Bukuroshja nga Kosova shfaqet e veshur me një fustan të gjatë dhe elegant, teksa mban në duar një shportë të mbushur me perime. Me flokët e lëshuara, Elita duket mjaft joshëse në mes të natyrës.

 

Elita Rudi dhe reperi Gjiko kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë pak kohë më parë, dhe së bashku kanë një djalë që e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Zëri. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

Djali jone festofsh gjithmone ♥️! @weddinghome_ks @norikuka

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on