“Atij i pëlqen pamja”, Elita poston foton provokuese që la Gjikon pa fjalë

schedule10:09 - 17 Qershor, 2020

schedule 10:09 - 17 Qershor, 2020

Elita Rudi dhe Gjiko janë padyshim një ndër çiftet më të dashur të showbizzit shqiptar, që gjithmonë kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Së fundmi, me lehtësimin e masave nga Covid-19, dyshja kanë vendosur të kalojnë disa ditë pushime në Shqipëri, ku nuk kanë nguruar të ndajnë çaste edhe në rrjete sociale.

Ka qenë Elita, e cila ka publikuar në Instagram një foto teksa pozon në bregdetin shqiptar e veshur me bikini, ku shfaqet si gjithmonë mjaft atraktive. Por, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte dhe shkrimi krahas postimit: “Atij i pëlqen pamja”, ka shkruar Elita.

 

View this post on Instagram

 

He likes the view @gjikotheflyboy ?

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Gjiko, i njohur si një person karizmatik, para disa ditësh postoi një rrjete sociale një video ku shihej Elita me barkun e rrumbullakosur, që krijonte përshtypjen se moderatorja është në pritje të ëmbël. Por, në fakt kjo ishte një shaka nga ana e reperit, megjithëse spekulimet se dyshja janë në pritje të fëmijës së dytë qenë të shumta. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

????

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on