Si rrallëherë më parë, Juliana Pasha uron publikisht partnerin me fjalët më të ëmbla

schedule18:08 - 2 Qershor, 2020

schedule 18:08 - 2 Qershor, 2020

Këngëtarja Juliana Pasha është kujdesur që të mbajë larg vëmendjes së mediave jetën e saj personale. Së fundmi, këngëtarja ka uruar publikisht për ditëlindje partnerin e saj, kitaristin Altin Llakaj.

“Dashuria ime. Gëzuar ditën e lindjes. Zoti të bekoftë çdo ditë siç na ka bekuar që kur lidhëm jetën së bashku. U bëfsh dhe 100-vjeç”, shprehet këngëtarja.

Dedikimet publike të dashurisë nga çifti janë shumë të rralla, si ky i ditës së sotme. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday my love ❤️@altinllakaj❤️ 🎉🎉🎉🎊🎊🎊

A post shared by Juliana Pasha (@julianapasha) on