Gold Ag uron të ëmën për ditëlindje: Të paça edhe për shumë vite

schedule20:53 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 20:53 - 2 Dhjetor, 2022

Artisti i njohur nga Kosova, Gold Ag ka ndarë një foto të ëmbël me të ëmën në rrjete sociale duke i uruar ditëlindjen. Ai shfaqet duke përqafuar të ëmën ndërsa mban pranë dhe djalin e tij Guerilin, teksa ka shkruar: “URIME DITËLINDJEN NANË ♥️ t’paça edhe shumë vite 🤲🏼

Kujtojmë që pak ditë më parë dhe djali i tij Guerili festoi dy vjetorin e lindjes. Ai erdhi në jetë me 28 Nëntor të vitit 2020, një dëshirë që zoti ia plotësoi reperit pasi theksoi se donte shumë që i biri të lindte në një datë kaq të rëndësishme për shqiptarët.

/abcnews.al