Shpëton Vllaznia, VAR-i anulon golin e 2-të

schedule18:49 - 15 Mars, 2023

schedule 18:49 - 15 Mars, 2023

Partizani ka dyfishuar shifrat ndaj Vllaznisë me Carën i cili realizoi në minutën e 87′,  por shkodranët protestojnë për një faull të Da Silvës ndaj Gurishtës.

Arbitri sheh pamjet me VAR dhe anulon golin. /G.D abcnews.al/