Shpat Kasapi reagon pas lajmeve se është kapur me drogë

schedule13:15 - 28 Dhjetor, 2020

schedule 13:15 - 28 Dhjetor, 2020

Ditën e sotme, mediat maqedonase thanë se këngëtari i njohur, Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit kokainë, 2 paketa të vogla.

LEXO EDHE:  Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi kapet me drogë

Mirëpo duket se një gjë e tillë nuk qëndron sipas këngëtarit, pasi ka reaguar përmes një video të publikuar në InstaStory, ka treguar se ndodhet në Tiranë dhe jo në arrest.

“Në Tiranë për qejf, ju më nxorët që jam në burg. Ju përshëndes dhe faleminderit për shpifjet, vazhdoni kështu”, ka shkruar Kasapi për krah videos. l.k/abcnews.al