Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi kapet me drogë

schedule11:30 - 28 Dhjetor, 2020

schedule 11:30 - 28 Dhjetor, 2020

Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit kokainë, 2 paketa të vogla.

Sipas mediave maqedonase, ai u kap para një muaji në lagjen Gjorce Petrov në afërsi të SP PLANET.

Këngëtari u arrestua në moment dhe ndaj tij është ngritur një padi. Më pas me vendim të policisë, Kasapi është liruar, por ndaj tij pritet të filloj gjykimi së shpejti. l.k./abcnews.al