Shënoi tripletë, Feijao: Jam i kënaqur për 3 pikët, i lumtur për golat

schedule16:52 - 4 Dhjetor, 2021

schedule 16:52 - 4 Dhjetor, 2021

Në suksesin 6-1 që skuadra e Kukësit arrit ndaj Kastriotit, Feijao shënoi tripletë në këtë takim, duke marrë topin e ndeshje me vete.

Pas ndeshjes futbollisti është shprehur i lumtur për 3 pikët e marra nga skuadra e tij, por i kënaqur është edhe me 3 golat e shënuar. Sipas Feijao, çdo ndeshje është si finale.

Keni shënuar tre gola ne këtë ndeshje, sa i lumtur jeni?

“Jam i lumtur qe kam shënuar 3 gola dhe jam me i kënaqur qe ekipi fitoi këtë ndeshje të vështirë. Çdo ndeshje është si finale për ne , duhet të luajmë se ma mirë për fituar. Jam i lumtur që klubi ka bërë një stadium kaq të mirë”, u shpreh braziliani.

Me 3 golat ndaj Kastiotit, Fejiao shkon në kuotën e 5 golave në kampionat. /f.a/abcnews.al