SHBA, të shtëna në një qendër tregtare në Neshvill

schedule23:13 - 3 Maj, 2018

schedule 23:13 - 3 Maj, 2018

Një person ka hyrë dhe ka hapur zjarr me armë automatike në një qendër tregtare në Neshvill të Shteteve të Bashkuara. Sipas raportimeve të mediave amerikane, një person ka mbetur i vrarë dhe katër të tjerë të plagosur. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur agjentë të Agjencisë Federale kundër Armëve të zjarrit, të cilët kanë ndaluar autorin. /abcnews.al