Refuzoi 420 euro, lojtarja befasohet në fund, sa para mori me vete

schedule21:00 - 19 Prill, 2022

schedule 21:00 - 19 Prill, 2022

Fatjona ishte lojtarja që provoi fatin këtë të martë në emisionin “Kutia 21”. Ajo refuzoi ofertat nga bankieri pasi shpresonte se do të merrte një shumë më të madhe. Fatjona siguroi 105 euro pasi gjeti figurën misterioze në ekran.

Oferta më e madhe ishte 420 euro por i refuzoi pasi kishte 4 mijë dhe 10 mijë euro në lojë. Por gjërat nuk shkuan ashtu siç donte ajo pasi mbetën 50, 100 dhe 700 euro. Ajo eliminoi këtë të fundit duke mbetur mes 50 dhe 100 eurove. Sa kishte në kuti?

/abcnews.al