Raphinha merr lavdata nga Ronaldinho

schedule23:15 - 7 Shkurt, 2023

schedule 23:15 - 7 Shkurt, 2023

Në një intervistë për edicionin spanjoll të Sport, Ronaldinho ka thënë disa fjalë për bashkatdhetarin e tij Rafinha.

“Ai është një lojtar i madh. E kam njohur mirë që i vogël. Mendoj se gjërat po shkojnë mirë për të në Barça tani”.

Braziliani ka bërë 29 paraqitje për Barcelonën këtë sezon. Mesfushori ka shënuar gjashtë gola dhe tetë asistime në të gjitha garat. /G.D abcnews.al/