PSG i ofron Inter-it dhe Lazios anësorin Kurzawa

schedule11:52 - 10 Janar, 2022

schedule 11:52 - 10 Janar, 2022

Mediat franceze bëjnë me dije se anësori Layvin Kurzawa nuk është më në planet e PSG-së.

Klubi francez e ka ofruar lojtarin te dy ekipet italiane, Inter dhe Lazio.

Ekipet italiane janë përgjigjur duke thënë se nuk janë të interesuar për të momentalisht./ h.ll/abcnews.al