Provokon këngëtarja shqiptare, pozon e zhveshur nga vaska

schedule11:44 - 14 Qershor, 2020

schedule 11:44 - 14 Qershor, 2020

Këngëtarja shqiptare, Nita Latifi ka tërhequr sërish vëmendjen pas një postimi që ka bërë në fundmi në Instagram. Këngëtarja ka pozuar e zhveshur nga vaska, ku shfaqet mjaft atraktive dhe joshëse.

“Ju keni lindur origjinal, mos vdisni si një kopje”, ka shkruar ajo krahas fotos, duke treguar kështu detaje nga kënga më e re, projekt ky që pritet të publikohet së shpejti, gjë të cilën e ka konfirmuar vetë këngëtarja. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

You were born an original! Don’t die a copy! #newsong #comingsoon

A post shared by Nita Latifi (@nitalatifii) on