Prapaskenat e Këngës Magjike, Krusita flet për marrëdhënien me Kledi Bahitin

schedule20:03 - 8 Dhjetor, 2018

schedule 20:03 - 8 Dhjetor, 2018

Në pjesën e dytë të kësaj puntate të emisionit Thumb, Aulona dhe Fatma thumbuan artistët big dhe morën emocionet në pritje të natës finale. Të gjithë rrëfyen për pritshmëritë dhe se si i kishin pritur fansat materialet e tyre muzikore./abcnews.al