“Piranjat” nuk harrojnë Artan Prroin, babai i dy fëmijëve tek “Hygeia” për vizitën që ndez një rreze shprese

schedule17:17 - 24 Maj, 2022

schedule 17:17 - 24 Maj, 2022

Ju kujtohet Artan Prroi, kryefamiljari i verbër i cili bënte të gjitha punët e fshatit, si gjithë të tjerët? “Piranjat” nuk e kanë lënë me kaq, por e kanë ndjekur rastin e tij. Në emisionin e radhës do mund të ndiqni vizitën në spitalin Hygeia e cila na ndez të gjithëve një rreze shprese.
Na ndiqni sot në orën 21:01 në ABC dhe në 22:31 në T7. Emisionin mund ta gjeni edhe në website-in apo aplikacionin abcnews.al