Përse Trump shfaqet rrallë krah vajzës së tij Tiffany

schedule22:56 - 31 Gusht, 2019

schedule 22:56 - 31 Gusht, 2019

Presidenti Donald Trump është parë shpeshherë në praninë e vajzës së tij Ivanka, por shumë rrallë me vajzën tjetër Tiffany. Dyshimet për këtë gjë i ka shuar ish-asistenja e tij, e cila ka treguar se Trump ka turp nga mbi pesha e Tiffany.

Por i menjëhershëm ishte reagimi i Presidentit amerikan, i cili i ka hedhur poshtë këto pretendime. Ai është shprehur se do të bisedojë me vajzën e tij dhe se i vjen keq për asistenten, pasi humbi një vend pune për të cilën ishte shumë e zonja.

Klan Plus