Përplasen dy makina në Korçë, plagosen nënë e bijë

schedule10:00 - 20 Mars, 2019

schedule 10:00 - 20 Mars, 2019

Nënë e bijë u plagosen në Korçë pas përplasjes se dy makinave. Ngjarja ndodhi në rrugën Korçë- Ersekë në Drenove dhe sipas policisë nënë e bijë ndodheshin në njërën nga makinat.  Ato u dërguan në spital dhe sipas policisë ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al