Nuk përmbahet Genta Ismajli, në momente intime me të dashurin nga Parisi

schedule12:29 - 6 Qershor, 2020

schedule 12:29 - 6 Qershor, 2020

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli po shijon lidhjen e saj me biznesmenin turk, Huseyin Usta. Çifti janë shumë aktiv në rrjete sociale, ku shpeshherë ndajnë me ndjekësit momente nga jeta e tyre dhe vendet e ndryshme ku udhëtojnë.

Së fundmi, dyshja ka udhëtuar drejt qytetit të dashurisë, Parisit, nga ku dhe kanë ndarë disa momente romantike me fansat në Instagram.

Çifti u fejua pas pesë muajsh lidhjeje. Këngëtarja në një intervistë televizive, rrëfeu se është e dashuruar dhe shumë e lumtur që më në fund ka gjetur njeriun e jetës, e cili e ka mbështetur shumë në karrierën e saj. /abcnews.al