Nuk e kishte mendjen, momenti kur CR7 rrëzon me top punëtoren e sigurimit (VIDEO)

schedule17:39 - 15 Shtator, 2021

schedule 17:39 - 15 Shtator, 2021

Goli i CR7 nuk mjaftoi që  Man United të dilte me pikë në fushën e Young Boys.

Si mos mjaftonte humbja, Ronaldos i ndodhi një incident.

Në momentin kur lojtarët po kryenin nxehmjen, Ronaldo godet pa dashje puntoren e sigurimit.

Por, numri 7 u tregua bujar dhe i shkroi pranë më pas për ta ngushëlluar madje në fund i dhuroi dhe fanellën. /abcnews.al/