Nje ide e re hakmarrje për tradhti vjen nga Kina, vajza i dërgon një ton qepë ish-it për ta bërë atë të qajë

schedule11:20 - 20 Maj, 2020

schedule 11:20 - 20 Maj, 2020

Një vajzë e quajtur Zhao, e lodhur nga tradhtitë e të dashurit të saj, bleu një ton qepë dhe ia dërgoi  në një  kamion  “për ta bërë atë të qajë sikur ajo ka qarë për të”.

Ish i dashuri i saj dukej aq i habitur kur pa me kamionin me qepë të parkuar jashtë derës së përparme të shtëpisë së tij.

Vajza gjithashtu i la edhe një letër : “Kam qarë 3 ditë, tani është radha jote”.  Nuk dihet nëse i dashuri  tradhtar qau, por me siguri të gjithë banorët kanë qarë.

Siç e dini qepët, të bëjnë të lotosh./abcnews.al