Nga punonjës të Kadastrës tek Bashkia Selenicë, kush janë të infektuarit e Vlorës për sot

schedule16:45 - 16 Tetor, 2020

schedule 16:45 - 16 Tetor, 2020

Në 24 orët e fundit, në Vlorë janë konfirmuar 19 raste të reja me koronavirus. Abcnews.al mëson se mes tyre është një sanitare pranë  drejtorisë së kujdesit shëndetësor.

Të prekur rezultojnë edhe një punonjëse e Kadastrës dhe konviktit në Vlorë si dhe një punonjës i bashkisë së Selenicës.

Në rastet e tjera të konfirmuara janë pensionistë dhe persona të biznesit privat. s.b/abcnews.al/