Nesër starton edicioni i 19 i Kengës Magjike

schedule16:43 - 5 Dhjetor, 2017

schedule 16:43 - 5 Dhjetor, 2017

Mbrëmjen e së mërkurës, në Pallatin e Koncerteve starton edicioni i 19 i festivalit Kënga Magjike. Për 3 netë, këngëtarë big dhe talente të reja do të përformojnë në skenë. Producenti Ardit Gjebrea thotë se do të ketë shumë surpriza, në dy netët gjysëmfinale dhe në finalen e madhe./abcnews.al

 

https://youtu.be/9wfbGHiiatQ