Nën tingujt e “Napolonit, Liri Berisha “djeg” dasmën e Shkëlzenit me Arminën

schedule21:33 - 25 Shtator, 2022

schedule 21:33 - 25 Shtator, 2022

Kanë dalë të tjera momente nga dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit.

Nën tingujt e “Napolonit”, Armina dhe Shkëlzeni “djegin” skenën sëbashku me nënë e dhëndrit. Zonjën Liri Berisha.

Kujtojmë që në dasëm marrin pjesë rreth 300 të ftuar, të cilët i bashkohen gëzimit të Arminës dhe Shkëlzenit të cilët kurorëzojnë këtë të diel dashurinë e tyre 10-vjeçare.

/Abcnews.al/