Muzika e Limoz Dizdarit dhe ajo e Brahms ndërthuren në një koncert

schedule17:11 - 3 Prill, 2018

schedule 17:11 - 3 Prill, 2018

Koncerti me muzikë dhome bënë bashkë tingujt  e muzikës së Limoz Dizdarit dhe Brahms.  Tre artistët  femra, të cilat interpretojnë në skena të ndryshme në Shqipëri dhe skena ndërkombëtare mendojnë se duhet t’i japim një hapësirë më të madhe muzikes së mirë shqiptare. /abcnews.al