Moti i keq, Xhacka: Institucionet në gatishmëri

schedule15:24 - 30 Nëntor, 2017

schedule 15:24 - 30 Nëntor, 2017

Institucionet qendrore dhe vendore sipas ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka janë vendosur në gjendje gatishmërie për të menaxhuar situatat që mund të krijojen nga moti i keq që ka përfshirë vendin. Ministrja Xhaçka i bëri thirrje qytetarëve  të ndjekin çdo udhëzim të dhënë nga Shtabi i Emergjencave Civile./abcnews.al

https://youtu.be/-U64Q_EPSnQ