Moti –  E hënë, 1 janar 2018

10:43 | 01/01/201810:430

Sipas MeteoAlb: Orët e para të ditës paraqiten kryesisht të kthjellëta ndërsa gradualisht vranësirat shfaqen në Veriperëndim dhe Perëndim të territorit duke sjellë edhe reshje të pakta e të izoluara në mesditë.

 

 

Pasditja do të shtojë vranësirat dhe shirat në territor deri në mbrëmje kur pritet intensifikim i përkohshëm i reshjeve në pjesën më të madhe të Shqipërisë.

Temperaturat e ajrit sjellin një rritje të lehtë në mëngjes dhe mesditë, në të gjithë territorin.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare, me shpejtësi deri 32 km/h nga drejtimi Jugor duke bërë që në det të gjenerohet dallgëzim deri 3 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono