Mes yjeve në Maqedoninë e Veriut, Teuta e Tirana duan qendërmbrojtësin e Strugës

schedule13:01 - 2 Janar, 2022

schedule 13:01 - 2 Janar, 2022

Klisman Cake është përfshirë në formacionin më të mirë të pjesës së parë të sezonit në Maqedoninë e Veriut dhe tashmë për të ka disa oferta.

Infosport.mk shkruan se Tirana është një nga klubet që interesohet për shërbimet e mbrojtësit pogradecar.

 

Cake ka qenë më parë pjesë e bardhebluve, që tani e duan sërish në ekipi. Veç Tiranës, për interesohet edhe Teuta kampione në fuqi.

Mbrojtesi është nën kontratë me Struga Trim & Lum dhe duhet gjetur një marrëveshje për transferimin e tij në Abissnet Superiore në këto momente. / abcnews.al