Merrni çadrën me vete, deri kur zgjat shiu (Video)

schedule12:46 - 23 Shtator, 2019

schedule 12:46 - 23 Shtator, 2019

Mesdita e së hënës ia ka lënë vendin shiut. Kryeqyteti u përfshi nga një rrebesh i shkurtër rreth orës 11:45.

Sipas MeteoAlb, vendi do të përfshihet nga rrebeshe shiu dhe stuhi afatshkurtra që nga mesdita e sotme e deri mëngjesin e së martës.

Kjo situatë, do të mbetet prezent deri në mesditën e nesërme kur pritet edhe një dobësim i ndjeshëm i intensitetit të shirave./abcnews.al