Me emra, Lei Kraja tregon cilat janë vajzat më të bukura të ‘showbiz-it’ për të

schedule09:20 - 20 Shtator, 2020

schedule 09:20 - 20 Shtator, 2020

Moderatorja sportive, Lei Kraja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here poston foto dhe video të ndryshme.

Këtë herë, ajo i ka dhënë mundësinë fansave në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Sigurisht që pyetjet kanë qenë të shumta, por më shumë vëmendje ka tërhequr njëra në veçanti.

E pyetur se kush nga vajzat e ‘shoëbiz-it’ është më e bukur, Lei nuk ka hezituar të pohojë dy emra.

“Fillimisht, gruaja ime, Adela. Por dua dhe Jehona Dreshaj dhe Arbenita Ismajli. Bukuri natyrale dhe janë kaq tërheqëse”, është përgjigjur Kraja.

Ndërkohë, fansat nuk janë kursyer të kërkojnë informacion edhe për jetën private të moderatores, por ajo është treguar si gjithmonë e rezervuar. l.k/abcnews.al