Marrëveshja për kufirin detar me Greqinë/Deputetët qëndrime të ndryshme

schedule16:57 - 31 Janar, 2018

schedule 16:57 - 31 Janar, 2018

Negociatat midis Shqipërisë dhe Greqisë për kufijtë detarë ndan deputetët e mazhorancës dhe opozitës.  Ndjekim prononcimet e disa prej deputetëve të të gjitha partive politike në vend./abcnews.al