Marrëveshja me LSI-në, Basha poston foton dhe ka një mesazh për shqiptarët

schedule20:25 - 1 Mars, 2021

schedule 20:25 - 1 Mars, 2021

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka ndarë në rrjetin social “Facebook” momente nga marrëveshja me LSI, të realizuar ditën e sotme.

Gjithashtu kryedemokrati ka edhe një mesazh për qytetarët, ndërsa shprehet “forcat” u bashkuan për të sjellë të sigurt ndryshimin në Shqipëri.

“Sot bashkuam forcat, të sigurt për të sjellë ndryshimin në Shqipëri. Më 25 Prill ne premtojmë se Rama do të ikë dhe ne do të fillojmë të punojmë për qytetarët e Shqipërisë”, shkruan Basha.

/abcnews.al/