Marrëdhënia me Beatrixin, Semi bën lëvizjen e papritur lidhur me Donaldin

schedule23:55 - 8 Dhjetor, 2021

schedule 23:55 - 8 Dhjetor, 2021

Lidhja e krijuar mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ka mërzitur shumë persona. Padyshim, një prej tyre ka qenë mikja e ngushtë e Bora Zemanit, Semi Jaupaj.

Ajo është zhgënjyer shumë nga vendimi i Donaldit, pasi e ka konsideruar si një person të rëndësishëm në jetën e saj.

Madje, e ka treguar duke e hequr edhe nga Instagrami. Pas daljes së Semit nga shtëpia, Donaldi u afrua edhe më shumë me Beatrixin, duke i dhënë fund përfundimisht lidhjes me Borën./abcnews.al