Manchester United dëshironte Arnautovic si zëvendës CR7, tifozët dalin kundër

schedule15:20 - 9 Gusht, 2022

schedule 15:20 - 9 Gusht, 2022

Marko Arnautovic nuk është më nmjë objektiv për Manchester United.

Siç raportohet nga “The Athletic”, marrëveshja është zhdukur për dy arsye të veçanta, kostoja e operacionit dhe ankesat e tifozëve, të cilët nuk e donin këtë transferim.

Tifozët nuk mund ta përtypnin dot faktin se austriaku do të ishte zëvendësuesi i Cristiano Ronaldos./ h.ll/abcnews.al