Makina përplaset me motorin, një i lënduar në Vlorë

schedule21:16 - 23 Janar, 2022

schedule 21:16 - 23 Janar, 2022

Një aksident ka ndodhur mbrëmje e së dielës në Vlorë. Bëhet e ditur se rreth orës 20:30, në rrugën ” Kosova”, janë përplasur një  automjeti tip “Mercedes Benz”,  me drejtues L. J., dhe një automjet tip “Honda”

Si pasojë e përplasjes i lënduar ka mbetur drejtuesi i motorit, i cili ndodhet në spitalin Rajonal Vlorë, nën kujdesin e mjekëve.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /abcnews.al/