FOTO/ Makina me fëmijë përmbyset në mes të rrugës, dalin pamjet e aksidentit në Tiranë

schedule14:44 - 1 Qershor, 2020

schedule 14:44 - 1 Qershor, 2020

Një aksident ka ndodhur pak më parë në rrugën “5 Maji” në Tiranë.

Nga të dhënat paraprake mësohet se bëhet fjalë për përplasjen e dy makinave, ku njëra prej të cilave ka patur edhe fëmijë brënda.

Nga aksidenti është përmbysyr njëri nga mjetet, ndërsa dyshohet për të lënduar.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak
Më 01.06.2020, reth orës 14:10, tek kryqëzimi i rrugës “5 Maj”, është përplasur mjeti me drejtues shtetasin E.T., me mjetin me drejtues shtetasin G.D.
Si pasojë e përplasjes është demtuar drejtuesi i mjetit shtetasi G.D , dhe dy fëmijët e tij të mitur 10 dhe 5 vjeç, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën .
Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al