Lufta kundër krimit/Marku e Xhafaj marrëveshje bashkëpunimi

schedule10:36 - 2 Shkurt, 2018

schedule 10:36 - 2 Shkurt, 2018

Kryeprokurorja Arta Marku dhe ministri i Brendshëm nënshkruan marrëveshje për bashkëpunim mes dy institucioneve
Marrëveshja e bashkëpunimit Prokurori-Ministri e Brendshme, në kuadër të luftës kundër krimit të organizuar.

abcnews.al