Linda Rama dhe Ermal Meta bien “Në kurthin e Piter Panit”

schedule17:53 - 5 Qershor, 2018

schedule 17:53 - 5 Qershor, 2018

Super spektakli “Në kurthin e Piter Panit është përmbyllur me dy të ftuar specialë, Linda Ramën dhe Ermal Metën. Fëmijët, protagonistë të këtij spektakli, kanë rrëmuar në jetën personale të dy personazheve, duke nxjerrë në pah shumë të fshehta të tyre. Linda Rama ka rrëfyer anën njerëzore të bashkëshortit të saj kryeministrit, Edi Rama. Ndërsa Ermal Meta, përveç muzikës, ka folur edhe rreth dashurisë e familjes. /abcnews.al