Liga e Kampionëve vazhdon sot me tetë ndeshje të tjera interesante

schedule08:24 - 20 Tetor, 2021

schedule 08:24 - 20 Tetor, 2021

UEFA Champions League do të vazhdojë ditën e sotme me tetë ndeshje të tjera shumë interesante.

Padyshim ajo që spikat është përballja mes Manchester United dhe Atalantës, por nuk mbeten pas edhe Barcelona – Dynamo Kiev apo edhe Zenit – Juventus.

Ashtu siç është bërë zakon tanimë, dy ndeshje do të luhen 18:45 dhe pjesa tjetër në 18:00.

Tw gjitha ndeshjet:

Barcelona – Dynamo Kiev (18:45)

RB Salzburg – Wolfsburg (18:45)

Benfica – Bayern Munich (21:00)

Chelsea – Malmo (21:00)

Lille – Sevilla (21:00)

Man Utd – Atalanta (21:00)

Young Boys – Villarreal (21:00)

Zenit – Juventus (21:00)./abcnews.al