Lei Kraja shfaqet sërish provokative, shijon rrezet e diellit në Vlorë

schedule12:54 - 13 Qershor, 2020

schedule 12:54 - 13 Qershor, 2020

Lei Kraja nuk i ka rezistuar kohës së mirë dhe ka vendosur ta shijojë fundjavën në bregdetin e Vlorës. Bukuroshja ka zbuluar se ndodhet nën shoqërinë e prezantuesit Ervin Kurti, teksa ka postuar në Instagram një foto ku shfaqen të dy bashkë.

Duke u përpjekur për të kapur diellin”, ka shkruar Kurti, foto të cilën e ka ripostuar dhe moderatoja në profilin e saj.

 

 

Moderatorja shfaqet e veshur me bikini, duke vënë në pah linjat perfekte trupore. “Leila me lejla, and typical Leila wore here bikini inside out. Nje dite ne Vlora City.”, shkruan Lei. Moderatorja gjithmonë është shfaqur e kuruar deri në detaj, duke e kthyer të gjithë vëmendjen nga ajo. /abcnews.al